featured

Polat Yol Yurt Dışında Devam Eden Projeleri

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polat yol İnşaat

Polat Yol Yapı sahibi

Polat Yol Yapı San. ve Tic. A.Ş. nin kurulduğu 1975 yılından bugüne kadar elde ettiği bilgi birikimi ve tecrübeler, oluşturduğu kurum kültürü ve sıkı sıkıya sarıldığı değerleri, mali ve teknik altyapısı, ulusal pazardaki konumunu uluslararası arenaya taşımasını ve dünya çapında tercih edilen bir firma olma yolunda hızla ilerlemesini sağlamıştır.

Geleneksel ile Modern Unsurların Bileşimi

Şirketimiz, geleneksel unsurlarla bütünleşmiş kurumsal yönetim yaklaşımı ile öne çıkmakta; ulusal ve uluslararası arenada tercih edilen bir marka haline gelmektedir. Ailemizin üç farklı kuşağı ve işinin en iyisi profesyonelleri bir çatı altında harmanlayabilen şirketimiz, hedefe yönelik organizasyonu, kurumsal yönetim yaklaşımı ve geniş makine parkı ile uluslararası iş çevrelerinde takdirle izlenen güçlü bir iş ortağı olarak değerlendirilmektedir.

Gücümüzün Kaynağı

Gücümüzü her şeyden önce sahip olduğumuz değerlerden almaktayız. Bunun yanında profesyonel yönetim ekibimiz ve tüm çalışanlarımız, makine parkımız, güçlü mali yapımız, en yeni bilgi teknolojilerini ve yapı tekniklerini kullanma becerimiz, standartlara dayalı, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğa odaklı politikalarımız gücümüzün kaynağını oluşturmaktadır.

Teknoloji, Kalite, Çevre ve Güvenlik

En yeni yönetim ve yapım teknolojilerini kullanarak konforlu, çağdaş ve güvenli bir yaşam ortamı sunmak Polat Yol Yapı iş anlayışının özünü oluşturmaktadır. Bu temel anlayış doğrultusunda taahhütlerini tam zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olan şirketimiz, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğaya duyarlı politikalarını, uluslararası geçerliliği olan kalite standardı belgeleriyle perçinlenmiştir.

Polat Yol Yurt Dışında Devam Eden Projeleri

Baku-Shamakhi-Muganli Yolu

22.9 km yol, tesviye, inşaat işleri, köprüler, tüneller, alttemel, plentmiks temel, bitümlü sıcak karışımla kaplama.

Devan eden projeleri bu adresten ulaşabilirsiniz http://www.polatyol.com/tr/projeler/devam-eden-projeler

4
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Polat Yol Yurt Dışında Devam Eden Projeleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Haber Getir Son dakika Haber Getir Ekonomi Siyaset Magazin Haber getir Canli Tv ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin