featured

Kolin İnşaat Başvuru Şartları – Kolin İnşaat Başvuru Formu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

24 Bini Aşkın Çalışanıyla Dev Kadro; KOLOĞLU HOLDİNG
2019 sonu itibariyle 3760’ı yabancı uyruklu olmak üzere toplam 24760 kişiyi istihdam ediyoruz. Personelimizin %54’ü mavi yakalı, %46’sı ise beyaz yakalı çalışanlardan oluşuyor. Bu sayının çoğunluğunu her biri alanında uzmanlaşmış deneyimli mühendisler ve teknik personeller oluşturmaktadır.

Koloğlu Holding, başta inşaat olmak üzere faaliyet gösterdiği çeşitli sektörlerde çok büyük bir istihdam sağlayarak, Türkiye ekonomisine önemli katkılarda bulunuyor. Holding bünyesinde istihdam ettiğimiz personelimizin %51’i Kolin İnşaat’ta, %49’u ise Holding’e bağlı faaliyet gösteren grup şirketlerinde görev yapıyor.

Koloğlu Holding olarak, temel insan kaynakları politikamız katılımcı, paylaşımcı, tarafsız, şeffaf, farklılığa ve yaratıcılığa değer veren bir kültürün oluşturulmasını ve yaygınlaştırılmasını sağlamak. Toplumsal ve ekonomik gelişmenin huzurlu bir iş ortamıyla gerçekleşeceğinin bilincindeyiz. Dolayısıyla bu hususta 44 yıldır değişmeyen önceliğimiz, iş sağlığı ve iş güvenliği yasalarına uygun, güvenli çalışma ortamları yaratarak, bu ortamlarda kurallara uygun davranmak ve böylelikle işçi/işveren ilişkisinde, iş barışında örnek bir şirket olarak yoluna devam etmek olmuştur.


“Doğru”ların Önceliği
Personel alımında temel prensibimiz “doğru pozisyona, doğru zamanda, doğru kişiyi yerleştirmek”. Uluslararası arenada yer alan büyük bir şirket olarak, yeterli eğitim ve deneyime sahip bireyleri yetkinliklerine uygun pozisyonlara yerleştirmeyi ve bu sayede tüm bileşenler için optimum verimi elde etmeyi amaçlıyoruz. Öncelikle şirket kültürüne en kısa sürede uyum sağlamalarını beklediğimiz adayların işe alım süreçlerinde yeni nesil kariyer platformlarının yanı sıra çeşitli insan kaynakları danışmanlık firmalarıyla da iş birliği içerisinde.


Eğitim=Gelişim


İnsan Kaynakları birimimiz, alanına yönelik seminer, kongre ve eğitimlere katılarak“Günümüzün İK uygulamalarına hâkim olmak, gelişmeleri yakından takip ederek yenilikleri kuruma yansıtmak” hedefiyle hareket ediyor.

Holding olarak, her geçen gün daha güçlü bir grup olmamızın, kapsamlı personel eğitimlerine ve etkinliklerine bağlı olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle çağdaş ve stratejik insan kaynakları uygulamalarının yürütülmesine, şirket çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerinin maksimize edilmesine önem veriyor.

İnsan Kaynakları birimimiz, holdinge bağlı diğer şirketlerimizin bölüm yöneticileri ve personeliyle görüşerek onların farklılık gösteren talep ve ihtiyaçlarına göre yıllık eğitim planını oluşturuyor. Bu görüşmelerde çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerine destek olacak, performanslarını ve işleriyle ilgili bilgi düzeyini arttırmalarını sağlayacak eğitimler belirlenerek uygulamaya konuluyor.

Eğitimlerin performansı ve çıktıları her yılın sonunda incelenerek hedeflere ulaşılıp ulaşılmadığı değerlendiriliyor. Her yeni yılda, bir önceki yıl verilen eğitimlerin ve süresinin üzerine çıkmak için yeni bir hedef belirleniyor.


Eğitimde Fırsat Eşitliği ve Adil Görev Dağılımı
Özümsemiş olduğumuz “eğitim fırsatı ve adil görev dağılımı ilkesi” ile çalışanlarımızın kurumumuza olan bağlılıklarını arttırmayı amaçlıyor.

Kurumumuzun bir parçası olan çalışanlarımıza yönelik olarak düzenlediğimiz memnuniyet anketleriyle onların fikirlerini alıyoruz. Bu görüşler doğrultusunda geliştirilmesi gereken yönlere öncelik veriyoruz. Çalışanlarımızın motivasyonunu arttırmak ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla kurum içi ve dışında turnuvalar, turistik geziler gibi çeşitli aktiviteler düzenliyoruz. Bu doğrultuda, aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza da “aile” fikrini benimseterek tüm çalışanlarımızın memnuniyeti ön planda tutmaya devam ediyoruz. Ve bu “en değerli kaynağımızın” kurumumuza olan bağlılıklarını güçlendirmek için çalışmalarımızı azimle sürdürüyor.

Başvuru Formuna Ulaşmak İçin Tıklayınız

15
mutlu
Mutlu
2
_zg_n
Üzgün
4
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
Kolin İnşaat Başvuru Şartları – Kolin İnşaat Başvuru Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Haber Getir Son dakika Haber Getir Ekonomi Siyaset Magazin Haber getir Canli Tv ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin