featured

Rönesans İnşaat’a Nasıl Başvuru Yapılır ? – Rönesans Holding İşe Alım süreçleri …

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rönesans İş Alım Süreci

Faaliyet gösterdiği sektörlerde lider ve öncü bir konumda olan Rönesans Holding, sürdürülebilir başarısına değer katmak için kurumsal değerlerine uygun ve yetkin çalışanları bünyesinde istihdam etmektedir. “Sürekli Gelişim” prensibini benimseyen Rönesans, çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerine önem vermekte ve bunun için bazı programlar düzenlemektedir.

Kurumsal değerleri ile Rönesans, farklılıklara saygı gösterildiği ve eşitlik, güvenilirlik ve dürüstlük gibi ilkelerin benimsendiği bir iş ortamını çalışanlarına sunmaktadır. Yenilikçi, dinamik, alanında uzman ve takım ruhu ile hareket eden çalışan kadrosu ile Rönesans’ta uluslararası zorlu ve iddialı projelere imza atılmaktadır. Çevre ve insan sağlığına karşı duyarlı olan Rönesans’ta ayrıca bir çok sürdürülebilir ve çevre dostu projeler de hayata geçirilmektedir.

“Doğru İşe Doğru İnsan” seçilmesi ile kurumsal başarıya ulaşılabileceği Rönesans Holding, bir işveren olarak da bu ilkesinin çalışanlarının kişisel başarısı için de önemli olduğunu biliyor. Rönesans; çalışanlarının, eğitim, bilgi, tecrübe ve yetkinlikleri doğrultusunda doğru işte çalışmaları sayesinde iş tatmini, motivasyon ve gelişim sağlayabileceklerine inanıyor. Bu nedenle “Doğru İşe Doğru İnsan” ilkesi ile aşağıda belirtilen seçme ve yerleştirme süreci titizlikle uygulanıyor;

İşe alım sürecinden itibaren çalışanlarının başarısına ve kariyer planlarına önem veren Rönesans, çalışanlarının kariyer gelişimi için sırası ile aşağıdaki faaliyetleri yürütüyor;

Rönesans; başarının, “sürekli gelişim” prensibinin benimsenmesi ile mümkün olduğunu biliyor ve bukapsamda çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişim ihtiyaçlarına uygun aşağıda belirtilen eğitim ve gelişim programlarını düzenliyor;

Genel Eğitim Programları:

Genel eğitim programları, Rönesans çalışanlarının gelişim ihtiyaçları doğrultusunda yıllık olarak belirlenen ve bilgi, becerileri ve yetkinliklerini geliştirmeyi amaçlayan eğitimlerdir.

Özel Eğitim Programları:

Özel eğitim programları, Rönesans’ın vizyon ve stratejileri doğrultusunda değer katmak amacıyla seçilen katılımcı grupların fonksiyonel ve stratejik bilgi, beceri ve yetkinliklerinin geliştirilmesi için verilen eğitimlerdir.

Yönetici Yetiştirme Programları:

Yönetici yetiştirme programları, Rönesans’ın sürdürülebilir başarısının geliştirilmesi amacıyla doğru kişilerin yönetici pozisyonlarına getirilmesi ve desteklenmesine ilişkin uygulanan programlardır. “Yetkinlik Yönetimi Sistemi” kapsamında gerçekleştirilen bu programlarda, yetkin olduğu değerlendirilen yüksek performanslı çalışanlardan “Yetenek Havuzu” oluşturulur ve “Gelişim Merkezi” aracılığı ile adaylar üst düzey pozisyonlara hazırlanır. Bir takım test ve vaka çalışmaları ile güçlü yönleri, sınırları ve gelişim alanları belirlenen çalışanların “Yetkinlik Modeli” ile de güvenilirlik, dürüstlük, takım ruhu gibi insan kaynakları ilkeleri doğrultusunda gösterilmesi beklenen yetkinlikleri değerlendirilir. Tüm bu uygulamalar sonucunda “Yönetici Yerleştirme Programı”na katılan çalışanların; eğitim programları, koçluk gibi yöntemler ile yetkinlikleri geliştilir ve bu çalışanlar geleceğin yöneticileri olarak yetiştirilir.

Rönesans Kariyer Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Rönesans İnşaat’a Nasıl Başvuru Yapılır ? – Rönesans Holding İşe Alım süreçleri …

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. MERHABA 33 YAŞINDA BEKAR, 10 YİLLİK ÇAPRAZ LEVYE LOJİSTİK LEVYE (BEKO-LODER) KEPÇE OPERATÖRÜYÜM, İŞİMDE PROFESYONELİM PASAPORTUM EHLİYETİM MEVCUT HAZIR
    TEL: 05445445373

    Cevapla
Giriş Yap

Haber Getir Son dakika Haber Getir Ekonomi Siyaset Magazin Haber getir Canli Tv ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin