featured

Kalyon İnşaat İnşaat Projeleri – Kalyon İnşaat’a Nasıl Başvuru Yapılır – Kalyon İnşaat

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önceliği insana, topluma ve çevreye katkı sağlamak olan Kalyon Holding, uzun vadeli ilke ve hedefler çerçevesinde Türkiye’nin kalkınmasıyla paralel olarak yoluna devam ediyor.

1974 yılında, Hasan Kalyoncu ve Cemal Kalyoncu kardeşler, babaları Mehmet Kalyoncu’nun izinden devam ederek Kalyon İnşaat’ı kurdu. Bu girişim, kısa sürede çok hızlı yol alarak dünya çapında yüzlerce projeyle ve toplum yararına yapılan büyük yatırımlarla bir dünya markasına dönüştü.  

Kalyon Holding; inşaat, yatırım – işletme, gayrimenkul, enerji ve sanayi sektörlerinde 35 bine yakın çalışanı ve 75 yılı aşan birikimiyle, Türkiye ekonomisinin en önemli oyuncularından biri olarak yolculuğuna devam ediyor. Teknoloji ve inovasyona yaptığı yatırımlarla geleceğin iş modellerini bugünden hayata geçiren Kalyon Holding, iş dünyasına ve gençlere de öncülük ediyor.

Kalyon Holding, aralarında dünyanın tek çatı altındaki en büyük havalimanı olan İstanbul Havalimanı’nın yapımı ve işletmesi, Ar-Ge dahil güneş paneli üretiminin tüm aşamalarını bir araya getiren dünyadaki ilk ve tek fabrikası, dünyanın en büyük beşinci güneş enerjisi santrali, dünyada bir ilk olan KKTC deniz geçişi isale hattı, Avrupa’nın en büyük ileri biyolojik atıksu arıtma tesisi, Türkiye’nin ilk metrobüs yol inşaatı,Türkiye’nin en büyük yayalaştırılmış meydanı, Türkiye’nin ilk açık deniz sondaj platformu, Türkiye’nin ilk yüzen sıvılaştırılmış doğalgaz depolama ve gazlaştırma terminali yatırımı ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi projelerin de bulunduğu onlarca dev yatırımı hayata geçirdi.

Faaliyet alanlarındaki hızlı büyüme ve başarının yanı sıra sosyal fayda alanında da büyük yatırımlar yapan Kalyon Holding özellikle eğitim, çevre ve kültür-sanat alanında topluma sunduğu katkılarla öne çıkıyor.

Ülkenin gelişimi ve kalkınması için eğitimi en önemli yatırım olarak gören Kalyon Holding, 1998’de Erdem Koleji’ni; 2008 yılında ise Hasan Kalyoncu Üniversitesi’ni hizmete açtı.

Kültür ve sanat alanında da yatırımlar yaparak toplum yararına faaliyetlerini sürdüren Kalyon Holding, bugünün kültürel üretimini desteklemek üzere, Şişli’deki tarihi Taş Konak’ta 2019 yılında Kalyon Kültür’ü kurdu. “Toplumsal buluşma mekânı” teması ile yola çıkan Kalyon Kültür, sergilere, söyleşilere, müzik dinletilerine ve kültür-sanat alanında pek çok etkinlik ve organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Kalyon Holding, sürdürülebilirlik yaklaşımı çerçevesinde gerek çevre ve insan gerekse teknoloji, inovasyon ve kaliteli insan kaynağının yetişmesi amacıyla çeşitli projeler yürütüyor. Kalyon Holding, topluma ve ülkeye kalıcı şekilde değer üretmeye odaklanan bu çalışmalarla orta ve uzun vadede Türkiye’nin gelecek hedeflerini destekleyecek şekilde planlamalar yapmayı sürdürüyor. Buradan hareketle Türkiye’nin tarih, kültür ve çevre değerlerinin korunması, geliştirilmesi ve gelecek nesillere aktarılması misyonuyla kurulan Kalyon Vakfı ise özellikle kültür mirası kapsamında değerlendirilen tarihi eserlerin korunması ve yaşatılması için toplumun beklentileri doğrultusunda, devlet kurumlarının ve sivil toplumun desteğiyle çok sayıda projeyi üstleniyor.

Kalyon Holding’in geleceğe miras, imza eserleri…

Kalyon İnşaat Kariyer Sayfası Başvuru Formu İçin Tıklayınız

Kalyon İnşaat Sosyal Medya İş İlan Hesabı İçin Tıklayınız

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Kalyon İnşaat İnşaat Projeleri – Kalyon İnşaat’a Nasıl Başvuru Yapılır – Kalyon İnşaat

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 15 yıllık deneyimi olan Greyder operatörü olarak bünyenizde yer almak istiyorum.

    Cevapla
Giriş Yap

Haber Getir Son dakika Haber Getir Ekonomi Siyaset Magazin Haber getir Canli Tv ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin