featured

Türkiyenin Gururu Gürbağ İnşaat Cezayir’de 3.000 Toplu Konut Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Projenin tüm tasarım, inşaat, mekanik ve elektrik işlerinin yapılması.

Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti, Bayındırlık ve Şehircilik Bakanlığı, Konut Geliştirme ve İyileştirme Ulusal Ajansı ile Gürbağ İnşaat arasında imzalanan Tizi Ouzou Vilayetinde yer alan 3000 sosyal konutluk sözleşmesi çerçevesinde; yapımı tamamlanan 2000 konuttan 903 tanesinin anahtarları, hak sahiplerine Cezayir’in Bağımsızlık Günü olan 5 Temmuz 2020’de teslim edilmiştir.

Proje kapsamında kalan 1000 konut inşaatı devam etmektedir.

Gürbağ bünyesinde açılan pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilirsiniz.

Üretimdeki hedefimiz müşterilerimiz için en sağlam, en ekonomik, en güvenli ve en kısa sürede inşa edilecek yapılar üretmektir.  

Çevreye saygılı, çevre bilinci gelişmiş, küresel kaynakları koruyan, yasalar ve yönetmeliklere uygun çalışan ve bunları mevcut sistemlerine entegre etmiş bir kuruluş olarak üretimimizde en uygun malzeme ve tekniklerin uygulanması temel prensibimizdir.

Başarımızın temelini, bütün çalışma arkadaşlarımızın daha fazla sorumluluk üstlenmesi ve etkin katılımını sağlamak oluşturmaktadır. Kalitemizi sürekli iyileştirmek hepimizin öz sorumluluğudur.

GÜRBAĞ GRUP Kariyer.net ile işe alım yapmaktadır. 

GÜRBAĞ GRUP bünyesinde açılan pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, Kariyer.net, üye hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Türkiyenin Gururu Gürbağ İnşaat Cezayir’de 3.000 Toplu Konut Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 23 Ekim 2022, 14:51

    Epoksi zemin kaplama ve terrazo mortar ustasıyım selamlar

    Cevapla
Giriş Yap

Haber Getir Son dakika Haber Getir Ekonomi Siyaset Magazin Haber getir Canli Tv ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin